O nás

Elektro práce a servis na elektrické instalace do 1000 V. Poskytujeme poradenství a elektro projekty. Dále zajišťujeme periodické a výchozí revize, revize elektro instalací, ochrany před bleskem – hromosvod, pracovních strojů, ručního elektrického nářadí a elektrických spotřebičů. Provádíme hromosvody včetně revizí.

Hromosvody a elektro

TO JE NAŠE VODA!

Elektroinstalace

Montáž nových elektrických zařízení a elektrických instalací, údržba a opravy elektrické instalace.

Elektrorevize do 1000V

Periodické a výchozí revize elektrických zařízení a elektrických spotřebičů, odstraňování závad vyplývajících z elektrických revizí.

Projekce a poradenství

Zajištění zpracování projektové dokumentace pro elektriku, technické a poradenské služby.

Hromosvody

Nabízíme periodické a výchozí revize hromosvodů.

Jan NovákNaprostá spokojenost s hromosvodem
Michal HrdličkaTuto firmu jsem 2x využil na elektrorevize a vždy vše proběhlo OK

Máte zájem?
Napište nám


  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním údajů za účelem odpovědi/vypracování nabídky.

  Právě si prohlížíte ukázkovou stránku, která byla vytvořena automaticky během instalace WordPressu. Stránky se liší od příspěvků zejména tím, že obsahují nějaký statický text a jsou zobrazovány na stále stejném místě webu (u většiny šablon jde o navigační menu). Lidé obvykle nejdříve vytvářejí základní informační stránky, kde se představují návštěvníkům webu a seznamují je se svými záměry. Může to být např. něco v následujícím stylu (osobní web):

  Vítejte! Jmenuju se Pavel a bydlím na venkově. Pracuju jako programátor a po nocích překládáme WordPress do češtiny. A tohle je můj web, kde se občas dozvíte nejen něco o programování, ale i o mé rodině a cestování. Rádi totiž jezdíme na výlety, a to bez ohledu na počasí, protože já zpívám v dešti rád…

  … a nebo něco podobného (firemní web):

  Firma XYZ byla založena v roce 1991 a již od počátku se zabývá výrobou kvalitního jablečného moštu. Soustředíme se na zpracování ovoce od drobných pěstitelů a naše výrobky neobsahují žádné další chemické přísady. Firma sídlí v Liberci a zaměstnává více než 200 kvalifikovaných lidí.

  Pokud s WordPressem právě začínáte, měli byste se nejdříve přihlásit do administrace a tuto stránku smazat (nebo upravit). A nic už vám také nebrání vytvářet další obsah webu v podobě nových stránek a příspěvků. Doufáme, že budete se správou webu v redakčním systému WordPress spokojeni!